Publikácie 

Domov
Publikácie
Mládež sebe
Kontakt


Vyšla prvá publikácia nášho vydavateľstva
kniha Srdcia v sedle

 

Katarína Jana Brezovanová
Srdcia v sedle

Kniha je dielom mladučkej slovenskej 15- ročnej autorky Kataríny Jany Brezovanovej. Prvý príbeh napísala Katka už vo svojich dvanástich rokoch a ďalej rástla spolu s hlavnými hrdinkami svojich príbehov.

Marie a Katlin sú dve sestry, ktoré bývajú so svojou mamou na rodinnom ranči na Ostrove snov, kde sa ich život točí hlavne okolo koní.

V prvom príbehu Jeden večer hviezdami sa zúčastnia speváckej súťaže. Na výhru potrebujú okrem perfektného spevu a choreografie tiež zvíťaziť nad zákernými plánmi ich súperky Cornelie, ktorá sa rozhodne ich vystúpenie sabotovať.

Druhý príbeh Chcem sa páčiť chlapcom rozpráva o tom, ako sestry zažívajú svoje prvé lásky. Túžba byť krásnou sa občas vymkne z rúk a vtedy nastupujú neodmysliteľné hádky medzi matkou a dcérou...

Príbeh Dobrodružné stanovanie ukrýva posolstvo nádeje a lásky. Sestry sa totiž vyberú na prázdniny k babičke Claire, kde spoznajú tajomného Bieleho žrebca. Na babičkinom ranči prežijú magické leto!

Táto knižka je nie len prvotina autorky Katky, ale aj prvotina nášho mladého vydavateľstva Fidentia a taktiež prvotina našej edície Mládež sebe. Želáme jej veľa úspechov u čitateľov a čitateľom príjemné chvíle strávené v pohode v jej spoločnosti.

Ďakujeme za spoluprácu tímu ľudí, ktorí sa na vzniku knižky podieľali – popri autorke Katke najmä Monike Zbínovej, jazykovej a redakčnej korektorke, ďalej tvorcovi obálky knihy Timotejovi Kelecsényimu, ilustrátorovi Martinovi Korosimu a spoločnosti ASKUS s.r.o., ktorá knihu vytlačila, ako aj partnerom knihy, nápomocným pri jej distribúcii, spoločnosti Equistyle s.r.o a magazínu Životný štýl a kôň.

Kniha vyšla v piatok 30. novembra, s jej predajom začíname v pondelok 3.decembra.  Bližšie informácie aj na www.katarinabrezovanova.sk.

 
Domov Ďalej


Stránky prevádzkuje firma Fidentia s.r.o. Mail: fidentia@btt.sk
Hrušovská  15,  Bratislava, Slovensko Tel:   02/ 4363 3956
Copiright © 2009-2014 JVK system s.r.o. v spolupráci s Fidentia s.r.o. Všetky použité mená a obchodné značky patria ich príslušným držiteľom.